آخرین اخبار دنیای فیلم و سریال آرشیو کلی
احتمال حضور ابرقهرمانی غیرقابل‌انتظار در انیمیشن Spider-Man

احتمال حضور ابرقهرمانی غیرقابل‌انتظار در انیمیشن Spider-Man

قطعاً ۲۰۱۷ سال خوبی برای طرفداران شخصیت مرد عنکبوتی خواهد بود؛ چراکه علاوه بر نخستین فیلم تکی آن در جهان سینمایی مارول، توسعه‌ی انیمیشنی اقتباسی از داستان‌های این شخصیت محبوب نیز آغاز خواهد شد. با این حال تاکنون اطلاعات...

۲۹ دی ۱۳۹۵ / بازدید 15 / مشاهده ادامه خبر …
چگونگی بروز اساطیر اروپایی در رسانه سینما

چگونگی بروز اساطیر اروپایی در رسانه سینما

اساطیر اروپایی شاملِ اساطیر مناطقِ یونان، اسکاندیناوی، روم، دریای بالتیک، ژرمنها، فنلاندیها، اسلاویها و سِلتیها می شود که دارای ریشه های مشترک فراوانی هستند. با توجه به ضرورتِ موضوعِ پژوهش و نمونه های موردی، به توضیحی دربارهی اساطیر اسکاندیناوی...

۲۹ دی ۱۳۹۵ / بازدید 15 / مشاهده ادامه خبر …

در این فهرست فیلم ابرقهرمانی «ددپول» با بازی «رایان دینولدز» در رتبه نخست فیلم‌هایی در سال ۲۰۱۶ میلادی قرار گرفت که قربانی بیشترین دفعات دانلود غیرقانونی شدند و در مکان‌های دوم و سوم نیز دو فیلم ابرقهرمانی دیگر «بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت» و «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» قرار گرفتند.

 

به گزارش نقدفارسی به نقل از ایسنا، وب سایت  «TorrentFreak» چند سالی است که به بررسی و تحلیل دانلود غیرقانونی فیلم‌ها می‌پردازد و اذعان می‌کند، رابطه بسیار نزدیکی میان دفعات دانلود غیرقانونی فیلم‌ها و فروش آنها وجود دارد.

 

فیلم «ددپول» که امسال در صدر این فهرست جای گرفته است در نهایت به فروش جهانی ۷۸۳ میلیون دلار دست یافت.

 

اما دو فیلم «واکرفت» و «روز استقلال: رستاخیز» روند متفاوتی را در پیش گرفتند و در حالی که در گیشه عملکرد موفقی نداشتند اما نسخه آنلاین این فیلم‌ها میلیون‌ها بار به صورت غیرقانونی دانلود شد.

 

فیلم «بازگشته» ساخته «الخاندرو گونزالز ایناریتو» که مکان دهم این فهرست قرار گرفته است از جمله‌ فیلم‌هایی است که پیش از آغاز اکران عمومی توسط یکی از  کارمندان اسبق کمپانی فیلمسازی به نام «ویلیام کایل موراریتی» در فضای مجازی منتشر شد، وی بعدها محکوم به پرداخت جریمه ۱,۱۲ میلیون دلاری شد.

فهرست کامل ۱۰ قربانی بزرگ دانلود غیرقانونی در سال ۲۰۱۶ ازاین قرار است:

 

۱. ددپول

 

۲. بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت

 

۳. کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی

 

۴. جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد

 

۵. مردان ایکس: آخرالزمان

 

۶. وارکرفت

 

۷. روز استقلال: رستاخیز

 

۸. جوخه انتحار

 

۹. در جستجوی دُری

 

۱۰. بازگشته از گور

 

گرد اوری و انشتار : سام سریال

گزارش مشکل

توضیح پیرامون خرابی:

ثبت گذارش
1 لایک
برچسبها: , ,